DOKONALOST ADVANEX

Snaha o dokonalost ve výrobě

Kontaktujte nás

PŘÍPADOVÉ STUDIE

POJISTNÁ MATICE

PROBLÉM

Výrobce komponent výkonových elektrických zařízení v okrese Kjúšú měl za cíl vyvinout matici proti vibracím ke zlepšení bezpečnosti spojů postižených povolováním šroubů a matic vibracemi. Počáteční návrhy a testy byly prováděny místním výrobcem pružin, ale ten nebyl schopen vyrobit efektivní produkt v požadovaném komerčním množství. Technický ředitel společnosti se obrátit na Advanex prostřednictvím internetu a požádal o spolupráci na navrženém produktu.

ŘEŠENÍ

Vývoj tohoto produktu trval asi 5 roků, od počátečního dotazu k výrobě velmi úspěšného produktu pro různá průmyslová odvětví.
Společnost Advanex byla schopna poskytnout řešení díky:

  • modernímu výrobnímu zařízení a technologii
  • lepšímu řemeslnému provedení,
  • přísné kontrole kvality.

Jediným požadavkem, který zákazník měl pro daný produkt, bylo vytvořit jedinečnou matici, která by využívala síly pružiny, aby nikdy nebylo možné uvolnění matice ze šroubu vlivem vibrací. Kdyby se jen jediný šroub uvolnil, mohlo by dojít k vážné nehodě.

Za účelem předvedení produktu byl tento podroben přísným náročných testům akcelerace aplikovaným pomocí testovacího vibračního stroje zákazníka, který byl jediným svého druhu v Japonsku.

Pokud by úspěšný produkt mohl být sériově vyráběn, byla by to obrovská obchodní výhoda pro zákazníka jako předního národního dodavatele pro velký trh.

Kombinovaný pocit úspěchu mezi společností Advanex a zákazníkem nelze vyjádřit slovy. Zákazník snil o vypracování se z místní značky na předního celostátního dodavatele, a toho také dosáhl. Nyní pokračuje v expanzi na zámořské trhy.

Připojte se k našim globálním partnerstvím KONTAKTOVAT

SPECIFIKACE

Produkt Produkt Pojistná matice
Metoda tváření Číslicově řízený stroj
Místo Japonsko
Zákazník Elektrické výkonové zařízení
Aplikace Zajištění spojů
Trh Různé
Dodací lhůta 5 let vývoje
Účel Zabránit uvolnění matic vibracemi
Řešení Pokročilé vybavení, prototypování
Výhoda pro zákazníka Trh významně expandoval