Latest Information

Contact Us

News

Advanex oznamuje otevření nové továrny v České republice

Společnost Advanex potvrdila, že v srpnu 2018 otevře v České republice novou továrnu.

Z pozice předního dodavatele přesných komponent se bude nová továrna zaměřovat hlavně na výrobu hluboce tažených součástí, mikropružinových součástí a plastových dílů se zálisky. Tyto komponenty budou určeny pro stávající i budoucí trhy společnosti Advanex, mezi které bude patřit automobilový průmysl, letecký průmysl, lékařství, farmaceutický průmysl, automatizace administrativy, doprava a výstavba.

Společnost Advanex v Praze úzce spolupracuje se společností CTP Partnership, aby bylo zajištěno bezproblémové řízení projektu této nové továrny. Nová továrna bude mít na výšku více než 2 patra a bude se pyšnit špičkovým strojním vybavením a výrobními linkami. Skupina zahájí náborový proces, jehož cílem bude získat tým kvalifikovaných pracovníků, kteří budou odborně na výši. Nábor bude zahrnovat řadu funkcí včetně řídicích pracovníků, techniků, návrhářů, dělníků a jiných funkcí v rámci výroby.

Steve Antcliff, ředitel společnosti Advanex Czech Republic, zdůrazňuje: „Jsme hrdí na otevření nové továrny, která se stane součástí naší pětileté investiční strategie v hodnotě několika milionů liber, jejímž cílem je růst našeho podnikání. Česká republika je pro nás vynikající lokalitou, protože je charakteristická rostoucí ekonomikou, vysoce kvalifikovanou pracovní silou a dobře rozvinutou infrastrukturou. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhu a výroby komponent mohou dodat významnou hodnotu výrobcům OEM i ostatním výrobcům.“

Slavnostní otevření nové továrny proběhne v srpnu 2018. Půjde o ideální příležitost k setkání týmů, jejichž členové tak pochopí, jak bude nový provoz fungovat.

Společnost Advanex má závody ve 23 zemích světa včetně Velké Británie, Japonska, Číny, Ameriky a Thajska. V nich vyrábí řadu kovových komponent vhodných pro automobilový a lékařský průmysl, mezi které patří (kromě jiného):

• Tlačné pružiny
• Tažné pružiny
• Odlitky vložek
• Objímky vložek
• Formy na zkrutné pružiny
• Výlisky
• Hluboké tažení
• Vložky KATO® CoilThread®
• Lékařské pružiny

V rámci společnosti Advanex Inc. se sídlem v Japonsku je aktivním členem SMMT rovněž skupina Advanex Europe, která je držitelem mnoha standardů a ověření kvality, jako jsou například ISO 7 Clean Rooms, ISO 13485, ISO 9001 a ISO 14001, stejně jako potvrzení AS9100.

Pokud hledáte více informací, napište na adresu pressoffice@advanexeurope.co.uk nebo navštivte www.advanex.cz

Novinky Advanex

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact