Latest Information

Contact Us

News

Advanex potvrzuje otevření nové továrny v České republice

Společnost Advanex potvrdila, že na jaře roku 2019 otevře v České republice nový výrobní závod. Nová účelově postavená továrna o rozloze 7 300 m2 se bude nacházet v Horních Počernicích.

Tato nová továrna je součástí ambiciózních plánů této společnosti, jejichž cílem je posílení růstu v Evropě. Společnost Advanex v příštích pěti letech bude v rámci výstavby nové továrny v České republice investovat 5 milionů eur.

Nová výrobní hala bude dodávat přesné kovové komponenty do všech průmyslů. Zařízení bude akreditováno pro dodávky na automobilový, lékařský a letecký trh.

Za účelem zajištění bezproblémového řízení projektu výstavby této nové továrny společnost Advanex úzce spolupracuje s pražskou firmou P3. Logistický park firmy P3, v němž se bude nová továrna společnosti Advanex nacházet, je největší v České republice. Továrna bude mít 2 podlaží kancelářských prostor a bude se pyšnit nejmodernějším strojním vybavením a výrobními linkami. Společnost Advanex bude provádět nábor, který podpoří zaměstnanost v tomto regionu České republiky.

Ian Beardsmore, výkonný ředitel společnosti Advanex Europe, zdůrazňuje: „Jsme hrdí na to, že otevřeme tuto novou výrobní halu, která se stane součástí naší globální strategie, jejímž cílem je růst našeho podnikání. Umístění naší nové továrny do Horních Počernic je ideální volbou, která nabízí rovnováhu mezi silnou ekonomikou a vysoce kvalifikovanou pracovní sílou. Tím se na druhou stranu vytvoří platforma pro rozvoj podnikání v rámci kontinentální Evropy.“

Slavnostní otevření nové továrny proběhne v rámci speciální události na začátku roku 2019. Tato událost bude veřejná a nabídne tak příležitost poznat společnost, její lidi i zařízení.

Společnost Advanex má závody ve 23 zemích světa včetně Velké Británie, Japonska, Číny, Ameriky a Thajska, v nichž vyrábí řadu kovových komponent pro automobilový průmysl a zdravotnictví, mezi které patří (kromě jiného):

• Tlačné pružiny
• Roztažné a tažné pružiny
• Odlitky vložek
• Objímky vložek
• Formy na zkrutné pružiny
• Výlisky
• Hluboko tažené produkty
• Vložky KATO® CoilThread®
• Pružiny pro zdravotnictví

V rámci společnosti Advanex Inc. se sídlem v Japonsku je aktivním členem SMMT rovněž skupina Advanex Europe, která je držitelem mnoha standardů a ověření kvality, jako jsou například ISO 13485, ISO 9001, ITAF16949, ISO 14001 a také certifikace AS9100.

Pokud chcete získat další informace, obraťte se prosím na adresu pressoffice@advanex.co.uk nebo navštivte www.advanex.cz

Novinky Advanex

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact