Latest Information

Contact Us

News

Advanex potvrzuje začátek výstavby nové továrny v České republice

Společnost Advanex zahájila výstavbu nového výrobního závodu v České republice.

Nový závod s rozlohou 7 300 m2 se bude nacházet v Praze – Horních Počernicích. Předání a další správu budovy zajistí společnost spravující logistické parky P3 (P3).

Výstavba nového závodu již značně pokročila a dokončení je plánováno na jaro 2019. Stavbu nedávno navštívil výkonný ředitel a CFO Advanex Toshiya Ohno, který přicestoval z Japonska, aby oslavil rané fáze stavebního projektu.

Obrázek 1: Toshiya Ohno, výkonný ředitel, CFO Advanex na návštěvě stavby se zástupci obchodního partnera P3, generálního dodavatele Strabag a Advanex Europe.

Advanex v Praze úzce spolupracuje s P3, aby bylo zajištěno bezproblémové řízení projektu nového výrobního závodu. Logistický park P3 Praha – Horní Počernice, kde bude stát nový závod Advanex, je největším v České republice.

Nová továrna je součástí jejích ambiciózních plánů na růst v Evropě. Díky novému výrobnímu závodu Advanex v České republice investuje během následujících 5 let 5 milionů EUR. Tato nová továrna bude vyrábět přesné kovové součástky dodávané do všech průmyslových odvětví. Závod získá a bude si udržovat specifické akreditace pro dodávky na trhy s automobily, lékařskými přístroji a v oblasti letectví a kosmonautiky.

Ian Beardsmore, generální ředitel Advanex Europe, zdůrazňuje: „Výstavba našeho nového závodu pokračuje dobře. Těšíme se, že jej otevřeme na začátku roku 2019“.

Novinky Advanex

  • Vánoční zastavení provozu Advanex Europe

    Rádi bychom oznámili našim klientům a zákazníkům, že společnost Advanex Europe bude od pondělí 21. prosince do pondělí 4. ledna …MORE
  • Advanex Česká republika obdržela certifikaci ISO

    Advanex s potěšením oznamuje získání ISO certifikace pro účelově postavený výrobní závod v České republice. Továrna o rozloze 7.300m2 se nachází v Horních …MORE
  • Covid-19

    Současná globální pandemie COVID-19 narušuje dodavatelské řetězce po celém světě a ponechává některé výrobní podniky s náročnými problémy dodavatelského řetězce. …MORE

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact