DOKONALOST ADVANEX

Síť Satisfaction-Plus pro lepší svět

KONTAKTUJTE NÁS

PŘÍPADOVÉ STUDIE

VÝLISEK VLOŽKY SPÍNAČE

PROBLÉM

Zákazník byl výrobcem elektrických spínačů, který měl problém při montáži svého produktu. Rozstřik pájky během procesu montáže konektoru zvýšil náklady na nepřijatelnou úroveň. Rozstříknutá pájka znehodnotila nákladné elektronické čipy dodávané jako konektor pro klimatizační jednotky pro automobilový průmysl, což vedlo k vysoké úrovni zmetkovosti a velkému zvýšení nákladů.

ŘEŠENÍ

Zákazník měl významný problém, který se velmi prodražil. Ve společnosti Advanex jsme byli schopni vyřešit tento problém pomocí kreativního využití naší vyspělé technologie. Nabídli jsme:

  • Inovativní přístup
  • Pokročilé procesy
  • Levné, jednoduché řešení

Zákazník se obrátil na skupinu Advanex s potřebou vytvořit konektor, který zabrání poškození v důsledku rozstříknutí pájky během montáže. Zákazník potřeboval snadný způsob, jak ochránit drahé elektronické zařízení před poškozením.

Kreativita inženýrů společnosti Advanex a jejich osvědčená technologie umožnila najít ideální řešení. Aby se zabránilo rozptylu pájky při montáži, bylo by vhodné do produktu integrovat kryt. Kryt by neměl bránit procesu pájení a odstranění krytu po montáži komponenty by mělo být snadné a bez rizika poškození zbytku zařízení.

Aby to bylo možné, kryt musel být bezpečně připevněn, ale musel být dostatečně slabý, aby bylo možné jeho snadné odstranění. Hlavním faktorem byla tloušťka materiálu spojovací části.

Ideální tloušťku nebylo možné vypočítat, ale inženýr byl schopen dosáhnout optimálního výkonu díky svému vlastnímu úsudku.

K výrobě produktu Advanex použil naši technologii lisování s dvojitou vložkou. S tímto přístupem k řešení problému byly seznámeni zaměstnanci Advanex s cílem demonstrovat důležitost kreativity při hledání řešení.

Ve společnosti Advanex jsme hrdí, že jsme vyvinuli produkt, který je pro klienta stále důležitý i o 15 let později.

Připojte se k našim globálním partnerstvím KONTAKTOVAT

SPECIFIKACE

Produkt

Výlisek vložky

Tvářecí metoda

Výlisek vložky

Misto

Japonsko

Zákazník

Výrobce spínače

Aplikace

Konektor elektrické desky

Trh

Elektronika

Dodací lhůta

3 měsíce vývoje

Účel

Vývoj konektoru s prevencí rozstřiku pájky

Řešení

Kreativita, řemeslná zručnost

Výhoda pro zákazníka

Výtěžnost produktu se dramaticky zlepšila, produkt

je stále efektivní po 15 letech