DOKONALOST ADVANEX

Snaha o dokonalost ve výrobě

KONTAKTUJTE NÁS

PŘÍPADOVÉ STUDIE

PODPORA GLOBÁLNÍ SÍTĚ ADVANEX

PROBLÉM

Výrobce elektrických zařízení požádal skupinu Advanex o místní obstarání a zámořskou výrobu prostřednictvím její celosvětové sítě. Aby mohl snížit náklady, zákazník chtěl přemístit svou výrobu z Japonska do Thajska. Jelikož se továrna Advanex Thailand nachází 500 metrů od vlastní továrny zákazníka, obrátil se na naši skupinu, aby zjistil, zda by byla možná hromadná výroba v Thajsku. Zákazník také požadoval konkurenční nabídky od konkurentů, aby si zajistil dobrou cenu.

ŘEŠENÍ

Přechod na výrobu z Japonska do země zákazníka, Thajska, měl hladký průběh.
Bylo tomu tak díky:

  • efektivní celosvětové síti,
  • konzistenci a spolupráci mezi různými oblastmi skupiny,
  • znalosti zaměstnanců společnosti Advanex.

Díly používané v digitálních jednookých zrcadlovkách jsou technicky náročné a vyžadují pokročilé procesy ve výrobě. V Japonsku budou určeny specifikace a ceny, ale výroba bude v rámci snížení nákladů převedena do Thajska.

Aby byl tento přechod hladký, bylo důležité, že jsme měli systém pro vývoj prototypů v Japonsku a přenos technických podrobností do Thajska.

Advanex také musel vyvinout a vyrobit díly s krátkou dodací lhůtou a rychle reagovat na změny ve specifikacích návrhu.

Zákazník byl spokojen s převedením hromadné výroby do Thajska. Na základě požadavků zákazníka vývojové centrum Koriyama a továrna Niigata úzce spolupracovaly na výrobě vzorků pro konstrukční oddělení zákazníka. Vylepšení byla realizována rychle, což poskytlo společnosti Advanex výhodu nad potenciálními konkurenty. Po schválení byly konečné návrhy předloženy a vysvětleny thajské straně. Továrna Niigata nabídla thajské straně pokračující podporu, aby umožnila bezproblémové spuštění hromadné výroby v místě zákazníka.

Další výhodou skupiny Advanex oproti jejím konkurentům je, že jak Niigata, tak i thajská továrna měly k dispozici stejné stroje a technické schopnosti, které jsou využívané po celém světě, což usnadňuje zámořskou výrobu.

Připojte se k našim globálním partnerstvím KONTAKTOVAT

SPECIFIKACE

Produkt

Kuželové, roztažné a ploché pružiny

Tvářecí metoda

Multifunkční kluzné tváření, lis, navíjení

Místo

Navrženo v Japonsku, vyrobeno v Thajsku

Zákazník

Výrobce všeobecného elektrického zařízení

Aplikace

Díly kamery

Trh

Elektronika

Dodací lhůta

1 rok vývoje

Účel

Snížit náklady

Řešení

Umístění výroby

Výhoda pro zákazníka

Splnění cílových nákladů