Latest Information

Contact Us

News

Sdělení prezidenta k 70. čtvrtletí

V uplynulém fiskálním roce se udála celá řada věcí, jež mohou mít vliv na celosvětovou ekonomiku, jako například to, že Velká Británie vystoupila z EU, či že v USA se vlády ujal Trumpův kabinet. S těmito globálními ekonomickými a politickými změnami na pozadí jsme rozšířili své aktivity tím, že jsme analyzovali geopolitická rizika a tržní trendy.

Do provozu jsme uvedli naši druhou továrnu v Mexiku a díky akvizici korporace Electric Stamping Corporation jsme získali také druhou továrnu v USA. Kromě toho jsme založili svůj vůbec první provoz v kontinentální Evropě, a totiž Advanex Deutschland GmbH. Nyní tak konečně máme ve svém výhradním vlastnictví i pobočku v Indonésii, kterou jsme získali nákupem všech akcií výrobce přesných komponent PT. Yamakou Indonesia.

V tomto fiskálním roce plánujeme otevřít nové továrny v České republice a také v Indii. Také máme v plánu uvést do provozu naši druhou fabriku ve Vietnamu, abychom byli s to uspokojit vzrůstající poptávku našich zákazníků.

Rozvíjíme nové trhy a zaznamenali jsme nárůst prodeje na trzích v segmentu automotive a lékařství. S tím, jak se všechny tyto trhy rozvíjejí, budeme nabízet naše odborné výrobní možnosti produktům příští generace, jakými jsou například automobily na elektřinu a automaticky podávaná léčiva.

Slogan naší skupiny pro fiskální rok 2017/18 zní „Nalaďte své srdce na…“(„執心“ v japonštině).

Má se za to, že s tím, jak se rozvíjí AI (artificial intelligence, umělá inteligence) a IoT (Internet of Things, internet věcí), počítače mohou do roku 2045 překonat lidské schopnosti a úsudek.  Pro počítač či jiné zařízení je však velice těžké do něčeho dát své srdce.

Je proto důležité, abychom my do své práce svá srdce vkládali, abychom dosahovali výjimečnosti ve výrobě, což zdůrazní nejen to, proč je důležité držet se norem a výkresů při výrobě produktů, ale také uživatelskou přívětivost a celkové zlepšení výnosů produkce našeho zákazníka.

Do své práce budeme vkládat srdce, abychom na ni mohli být hrdí a mohli dosahovat dokonalosti ve výrobě.

Děkuji vám za to, že v budoucnu nebude vaše podpora a povzbuzování ustávat.

Tsuneo Shibano

  1. dubna 2017

Novinky Advanex

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact