DOKONALOST ADVANEX

Snaha o dokonalost ve výrobě

KONTAKTUJTE NÁS

PŘÍPADOVÉ STUDIE

TLAČNÉ PRUŽINY PRO ČISTÉ PROVOZY

PROBLÉM

Výrobce technologických celků se sídlem v Hokuriko potřeboval začlenit pružiny do přepážky, kterou vyráběl pro řídící jednotku klimatizace pro čisté místnosti. Zpočátku zakoupili standardní pružiny od velkoobchodního dodavatele vyrobené z drátu pro hudební nástroje. Vyzkoušeli několik variací pružin, ale jejich produkt nepracoval správně. To je přivedlo k tomu, aby se přes internet obrátili na Advanex.

ŘEŠENÍ

Pro zákazníka bez předchozích znalostí pružin byla společnost Advanex schopna rychle a užitečně reagovat a poskytnout ideální produkt.
Nabídli jsme:

  • Návrh a vývoj na míru od počátečního dotazu až po konečný produkt
  • Vysokou rychlost vývoje
  • Rychlou dodávku

Zákazník pověřil společnost Advanex návrhem a výrobou vhodné pružiny pro svůj výrobek k použití v čistých místnostech.

Původní pružiny používané zákazníkem byly vyrobeny z drátu pro hudební nástroje, a byly tedy náchylné k rezivění, což je nevhodné pro prostředí čisté místnosti. Požadovali, aby pružiny od společnosti Advanex byly vyrobeny z nerezové oceli, ale zachovaly si původní funkční výkonnost předchozích pružin.

Zákazník neměl žádné zkušenosti s navrhováním pružin, takže tento problém konzultoval telefonicky a e-mailem se společností Advanex s vysvětlením, že při použití nerezové oceli namísto původního drátu pro hudební nástroje musíme návrh pružiny přepracovat, abychom splnili jeho požadavky.

Poté byla poskytnuta specifikace návrhu a začaly zkoušky. Pro dosažení vhodného řešení pro jejich aplikaci byly provedeny tři série pokusů a konečný produkt byl dodán pouhých 25 dnů po úvodním kontaktu se společností Advanex.

Připojte se k našim globálním partnerstvím KONTAKTOVAT

SPECIFIKACE

Produkt Kompresní pružina
Tvářecí metoda Vinutí pružiny
Místo Japonsko
Zákazník Výrobce technologických celků
Aplikace Použití v klimatizačních jednotkách
Trh Technologické celky
Dodací lhůta 25 days after the development request
Účel Vhodnost pro použití v čisté místnosti
Řešení Rychlé prototypování
Výhoda pro zákazníka Hromadná výroba, krátká dodací lhůta, rychlé dodání