Latest Information

Contact Us

News

NÁVŠTĚVA SLOVENSKA KE STÉMU VÝROČÍ

Na rok 2020 vychází sté výročí první hospodářské spolupráce mezi Japonskem a Slovenskem. Z toho důvodu se firma Advanex nedávno zúčastnila návštěvy Slovenska.

Akce byla společně organizována Japonskou organizací pro vnější obchod (JETRO, Japan External Trade Organisation) a Slovenskou agenturou pro rozvoj investic a obchodu (SARIO, Slovak Investment and Trade Development Agency). Akce se zúčastnila řada japonských společností včetně společnosti Advanex a v průběhu několika dní byla navštívena řada podniků. Plán návštěvy zahrnoval:

  • MinebeaMitsumi (Košice)
  • Technical University of Košice
  • Whirlpool (Poprad)
  • Central European Institute of Technology – CEIT (Žilina)
  • ESET (Bratislava)

 

Během návštěvy bylo na různých místech přítomno několik hodnostářů z obou stran, přičemž první kolo obchodních B2B schůzek hostil hejtman Košic (Jaroslav Poláček). Později se zúčastnil i japonský náměstek ministra hospodářství (Shuji Miyamoto) a velvyslanec na Slovensku (Jun Shimmi).

Návštěva byla zakončena na bratislavském Matchmaking Fair, jež je každoročně pořádanou obchodní B2B akci v hlavním městě Slovenska, která přitahuje společnosti z celého světa.

Vzhledem k plánovanému rozvoji podnikání v Evropě během příštích 5 let byla účast na této události a její podpora pro společnost Advanex velmi přínosná.

Novinky Advanex

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact