Latest Information

Contact Us

News

NÁVŠTĚVA SLOVENSKA KE STÉMU VÝROČÍ

Na rok 2020 vychází sté výročí první hospodářské spolupráce mezi Japonskem a Slovenskem. Z toho důvodu se firma Advanex nedávno zúčastnila návštěvy Slovenska.

Akce byla společně organizována Japonskou organizací pro vnější obchod (JETRO, Japan External Trade Organisation) a Slovenskou agenturou pro rozvoj investic a obchodu (SARIO, Slovak Investment and Trade Development Agency). Akce se zúčastnila řada japonských společností včetně společnosti Advanex a v průběhu několika dní byla navštívena řada podniků. Plán návštěvy zahrnoval:

 • MinebeaMitsumi (Košice)
 • Technical University of Košice
 • Whirlpool (Poprad)
 • Central European Institute of Technology – CEIT (Žilina)
 • ESET (Bratislava)

 

Během návštěvy bylo na různých místech přítomno několik hodnostářů z obou stran, přičemž první kolo obchodních B2B schůzek hostil hejtman Košic (Jaroslav Poláček). Později se zúčastnil i japonský náměstek ministra hospodářství (Shuji Miyamoto) a velvyslanec na Slovensku (Jun Shimmi).

Návštěva byla zakončena na bratislavském Matchmaking Fair, jež je každoročně pořádanou obchodní B2B akci v hlavním městě Slovenska, která přitahuje společnosti z celého světa.

Vzhledem k plánovanému rozvoji podnikání v Evropě během příštích 5 let byla účast na této události a její podpora pro společnost Advanex velmi přínosná.

Novinky Advanex

 • Vánoční zastavení provozu Advanex Europe

  Rádi bychom oznámili našim klientům a zákazníkům, že společnost Advanex Europe bude od pondělí 21. prosince do pondělí 4. ledna …MORE
 • Advanex Česká republika obdržela certifikaci ISO

  Advanex s potěšením oznamuje získání ISO certifikace pro účelově postavený výrobní závod v České republice. Továrna o rozloze 7.300m2 se nachází v Horních …MORE
 • Covid-19

  Současná globální pandemie COVID-19 narušuje dodavatelské řetězce po celém světě a ponechává některé výrobní podniky s náročnými problémy dodavatelského řetězce. …MORE

Our Global Network

VIEW OUR NETWORK

Join our Global Partnerships Contact